ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Mozaika Ekobee Tynk Terrastone Mozaika Ekobe Tynk Terrastone Tynk Terrastone Tynk Terrastone Tynk Terrastone Tynk Terrastone Mozaika Ekobe

M.S. Service

Witamy Państwa na naszej stronie

Jesteśmy dynamiczną stale rozwijającą się firmą z branży budowlanej. Specjalizujemy się w renowacjach mieszkań, biur, sklepów.

Proponujemy Państwu zastosowanie klasycznych i tradycyjnych metod wykończenia wnętrz, jak również nowoczesne i nowatorskie rozwiązania wg własnego pomysłu lub na życzenie klienta.

Zaletą naszej firmy jest to, iż jako nieliczni w Polsce, a jedyni na Śląsku proponujemy Państwu zastosowanie ekologicznego tynku TERRASTONE jako alternatywy dla tradycyjnych kafelek w kuchni czy łazience.

 

TERRASTONE składa się z prawdziwych naturalnych składników mineralnych z różnorodnym uziarnieniem i gęstością. Wszystkie składniki są pochodzenia naturalnego. Elastyczność i wytrzymałość jest uzyskana przez cenne naturalne żywice. Receptura sięga tysiącleci. (więcej informacji)

 

Ekologiczny tynk naturalny  Oddychająca, zorientowana na wzornictwo okładzina ścienna terrastone jest synonimem jakości. Niepowtarzalna struktura znana od 300 lat na całym świecie Łupiny orzecha kokosowego  Przyjazne dla środowiska produkty EKOBE wytwarzane z łupin orzecha kokoswego doskonałe jako pokrycie ścian i podłóg oraz jako materiał do produkcji mebli Jerozolima w Twoim domu  Naturalne, kamienne kafle i płyty do wykończenia każdego wnętrza. Idealne na podłogi salonu, kuchni, łazienekUsługi remontowe